Valiku maailm

"Mõned kohad on nii hea ööbimiseks, et te ei taha lahkuda. Üks neist on My Apartments.

Meie lugu

My Apartments pakub hotelli infrastruktuuriga täisfunktsionaalseid kortereid Tallinna südalinnas ja selle lähedal. Meie valikust leiad hubaseid stuudiokortereid ja mugavaid ühe magamistoaga kortereid nii rõduga kui ilma. Pakume hea hinnaga nii lühiajalist kui pikemaajalist kvaliteetset majutusteenust ja tavahotellidest oluliselt suuremat privaatsust. Meie korterid asuvad kohalike kohvikute, restoranide ja vaatamisväärsuste läheduses.

Broneeri majutus meie kodulehel ilma lisatasudeta ja jää meiega nii kauaks kui soovid.

Meie eelised

Tunne end meiega koduselt

Meie korterid sobivad lühi- ja pikaajaliseks üürimiseks. Võite meiega jääda nii kauaks kui soovite.

Mugavus on esikohal

Meie korterites on olemas kogu vajalik varustus, et tagada teie mugav viibimine.

Mugav asukoht

Kõik, mida vajate Tallinnas veedetud aja nautimiseks, on meie korterite läheduses, alates söögikohtadest kuni kaubanduskeskusteni.

Sõbralik ja abivalmis personal

Kuigi me ei ole 24/7 majas, oleme oma klientidest telefoni kaugusel. Anname endast parima, et muuta teie viibimine mugavaks ja meeldejäävaks.

Tallinn

Sakala 11

2015. aastal valminud korterhotell Tallinna kesklinnas (Sakala tn 11) asub 19. sajandist pärit hoones, mis on kaasajastatud. Kõigest paariminutilise jalutuskäigu kaugusel on ajalooline Vanalinn, kolm suurt ostukeskust (Solaris, Tallinna Kaubamaja, Viru Keskus), jõusaalid, väikesed pargid ning hulgaliselt restorane ja kohvikuid. Asume küll Tallinna südalinnas, vanalinna vahetus läheduses, kuid samas vaiksel ja rahulikul tänaval. Sakala korterhotellis on 20 mugavat, täielikult möbleeritud külaliskorterit suurusega 22m2 kuni 53m2. Igal korrusel on 2 suure suuruse rõduga korterit (10 ja 12m2) ning viimasel ehk 5. korrusel paiknevad kahes suuremas korteris ka katuseterrassid (38m2 ja 39m2).

Vaata saada olevaid tube

Tallinn

Kotka 2

2021 aastal valminud korterhotell Kristiines (Kotka tn 2) asub kiiresti arenevas Kristiine piirkonnas. Kõigest paariminutilise jalutuskäigu kaugusel on park, jõusaal, A. Le Coq Arena ja Kristiine Keskus, kust leiab kõik vajalikud poed sisseostude tegemiseks, erinevate köökidega restorane ja hubaseid kohvikuid. Kotka korterhotellis on 94 mugavat, täielikult möbleeritud külaliskorterit suurusega 18m2 kuni 31,5m2. Kotka korterhotell on mõeldud pikemaajaliseks soodsaks üürimiseks, alates 7mest päevast.

Vaata saada olevaid tube